Křest knihy Devadesátky!

Křest své první knihy Devadesátky jsem se rozhodla pojmout netradičně, zábavně a ve velkém stylu - zarezervovala jsem velký multifunkční prostor CAMP, do kterého dorazilo přibližně 300 návštěvníků!

Kmotry knihy se stalo devadesátkové moderátorské duo Slávek Boura & Markéta Mayerová, pozvánku ovšem přijali i další 90s osobnosti - třeba Roman Šmucler nebo Dáda Patrasová. Společně se studiem Spoon jsem vytvořila několik tematických videoprojekcí, které se promítaly na 25 metrů široké stěně.

Křest knihy Milénium!

Pro křest Milénia jsem vybrala prostor pražského divadla NoD v Dlouhé ulici, které se zcela zaplnilo návštěvníky.. I v tomto případě jsem pro křest připravila unikátní video-oprojekci a nejrůznější video i foto ukázky z přelomu tisíciletí.

Kmotry Milénia se stali finalisté první řady SuperStar, Sámer Issa a Julián Záhorovský, dohled "porotce" si při křtu vzal na starost Ondřej Hejma. Dále jsem na pozvala třeba dabérky Stanislavu Jachnickou a Miriam Chytilovou, které stály za českým znění Phoebe a Rachel ze seriálu Přátelé, režiséra Vít Klusáka nebo bývalou šéfredaktorku časopisu Bravo Sandru Bursákovou.

Křest knihy Hezký, ale narovnej se

Křest svého románu a audioknihy jsem naplánovala na začátek léta po konci jarního lockdownu, proto jsem zvolila venkovní prostory kulturního objektu Atrium na Žižkově.

Kmotrem tištěné knihy se stal Janek Rubeš, zatímco kmotrovství audioknihy si vzal na starost herec Václav Neužil, který v audio verzi čte Kryštofa, jednu z hlavních postav románu (čtení se dále chopily Martha Issová a Anna Kameníková).