Kniha Hezký, ale narovnej se!

Jaro 2000. Aneta, Kryštof a Nela, tři jedenáctiletí spolužáci z 5. třídy. Aneta se po škole ráda dívá na telenovely a táta jí za dobré vysvědčení slíbil první mobil. Kryštofa baví komiksy a Nela se pro změnu těší na každé nové číslo časopisu Bravo. Už brzy se ale začne těšit na něco mnohem lepšího.

Podzim 2020. Aneta, Kryštof a Nela, tři třicátníci, každý s odlišným způsobem života. Na konci léta ale všem třem přistane na Facebooku pozvánka na třídní sraz se základkou. Dorazí na něj? A jak se jejich povahy po dvaceti letech změnily?

Jaké záliby v roce 2000 hlavní hrdinové mají? To rozhodnete VY!

Na Instagramovém profilu a ve facebookové skupině Pure devadesátek právě vy prostřednictvím hlasování rozhodnete o tom, co měli hlavní hrdinové nejraději!

Hlasování #1: Jaká je oblíbená telenovela Anety?

Aneta se každý den těší, až po škole dorazí domů a koukne se na svou oblíbenou telenovelu. Jaká je ale její nejoblíbenější? Divoký anděl, nebo Esmeralda?

Výsledek: Vyhrál DIVOKÝ ANDĚL

Hlasování #2: Který komiks má Kryštof nejraději?

Kryštof sbírá komiksy, má jich doma dokonce už dva plné šanony. Který komiks je jeho nejoblíbenější? CREW, nebo Spider-Man?

Výsledek: HLASOVÁNÍ JEŠTĚ NEPROBĚHLO

Hlasování #3: Na jakou rubriku v Bravu se Nela nejvíc těší?

Nela se každé dva týdny těší na nové číslo Bravíčka. S kamarádkami si občas některé rubriky čtou nahlas. Jakou rubriku má nejraději Fotoromán, nebo Láska, sex a něžnosti?

Výsledek: HLASOVÁNÍ JEŠTĚ NEPROBĚHLO

Hlasování #4: Hraje Kryštof raději pogy, nebo Tetris?

Kryštof je zvyklý se po škole scházet se svými kamarády u nich doma. Jakou hru hrají nejčastěji? Pogy, nebo Tetris?

Výsledek: HLASOVÁNÍ JEŠTĚ NEPROBĚHLO

Hlasování #5: Po jakém mobilu Aneta touží?

Anetě její táta slíbil, že příští školní rok dostane svůj první mobil. Jakou značku telefonu Aneta chce? Altcatel, nebo Nokii?

Výsledek: HLASOVÁNÍ JEŠTĚ NEPROBĚHLO